No. 1 Free Social Classifieds. Best Social Classifieds, Fonolive.

Find hashtags, instagram users, trends

@eurodesklt user, eurodesklt instagram photos, @eurodesklt pics

eurodesklt EurodeskLT
eurodesklt
EurodeskLT
Followers: 2578
Following: 99
Spręsk #DalinkisVasara testą ir sužinok, ką gali nuveikti! ☀️
eurodesklt EurodeskLT „Savanorystė – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti baisus ir nežinomybę išduodantis žodis. Bent jau aš taip maniau, kol nesusigundžiau išbandyti savo jėgas“, – sako Lukrecija (@lukrecija.kociute), kuri šią vasarą išbandė savo jėgas savanoriaudama vaikų stovykloje. 😍Labai džiaugiausi sužinojusi, kad teks dirbti su vyresniais vaikais. Galvojau, kad bus lengviau, nereiks klausytis verksmų ir isterijų, kad pasiilgo mamos ar tėčio, o gal sesutės ar broliuko. Klydau. Savanorystė mane išmokė kantrybės, bei žvelgti į gyvenimą šiek tiek kitaip, nei anksčiau. Tiesą sakant, niekada nesusimąstydavau, kiek dėmesio kiekvienam vaikui turi skirti stovyklos vadovas.

Stovykloje buvo labai įdomu stebėti vaikų progresą įvairiose srityse. Atėję vaikai, nemokantys važinėti riedlente, namo išvažiavo kaip tikri riedlenčių sporto asai🛹. O muzikos instrumentais nemėgstantys groti vaikai, relaksavo muzikos terapijoje, kai kurie net miegojo😴. Ruošiantis savanoriauti vis mąsčiau, kaip viskas bus. Ar susidraugausiu su vaikais, ar viskas bus be jokių nesklandumų, ar viskas bus taip, kaip mintyse įsivaizduoju, ar kitos vadovės mane priims ir dar daugiau „ar“...🤷‍♀️ Norėčiau pridurti, kad išankstinis nusistatymas dažniausiai būna klaidingas, žinoma, taip buvo ir man. Savaitę praleidau labai linksmai ir buvo labai liūdna sėdint traukinyje į Vilnių🚞, važiuoti, ir prisiminti visos savaitės nuotykius iš naujo. Visi prisiminimai atrodė lyg sapnas.

Kviečiu kiekvieną nors kartą gyvenime išbandyti savo jėgas savanorystėje. Gali būti baisu, gali būti ne taip, kaip tikėjotės, tačiau tai visada bus naudinga. Juk įgaunate tiek daug patirties!💪 #DalinkisVasara #istorijos #savanoriauk #savanoryste #eurodesk #žinauviską
Likes: 27
Posted at: 2019-07-16 08:46:30
„Savanorystė – iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti baisus ir nežinomybę išduodantis žodis. Bent jau aš taip maniau, kol nesusigundžiau išbandyti savo jėgas“, – sako Lukrecija (@lukrecija.kociute), kuri šią vasarą išbandė savo jėgas savanoriaudama vaikų stovykloje. 😍Labai džiaugiausi sužinojusi, kad teks dirbti su vyresniais vaikais. Galvojau, kad bus lengviau, nereiks klausytis verksmų ir isterijų, kad pasiilgo mamos ar tėčio, o gal sesutės ar broliuko. Klydau. Savanorystė mane išmokė kantrybės, bei žvelgti į gyvenimą šiek tiek kitaip, nei anksčiau. Tiesą sakant, niekada nesusimąstydavau, kiek dėmesio kiekvienam vaikui turi skirti stovyklos vadovas. Stovykloje buvo labai įdomu stebėti vaikų progresą įvairiose srityse. Atėję vaikai, nemokantys važinėti riedlente, namo išvažiavo kaip tikri riedlenčių sporto asai🛹. O muzikos instrumentais nemėgstantys groti vaikai, relaksavo muzikos terapijoje, kai kurie net miegojo😴. Ruošiantis savanoriauti vis mąsčiau, kaip viskas bus. Ar susidraugausiu su vaikais, ar viskas bus be jokių nesklandumų, ar viskas bus taip, kaip mintyse įsivaizduoju, ar kitos vadovės mane priims ir dar daugiau „ar“...🤷‍♀️ Norėčiau pridurti, kad išankstinis nusistatymas dažniausiai būna klaidingas, žinoma, taip buvo ir man. Savaitę praleidau labai linksmai ir buvo labai liūdna sėdint traukinyje į Vilnių🚞, važiuoti, ir prisiminti visos savaitės nuotykius iš naujo. Visi prisiminimai atrodė lyg sapnas. Kviečiu kiekvieną nors kartą gyvenime išbandyti savo jėgas savanorystėje. Gali būti baisu, gali būti ne taip, kaip tikėjotės, tačiau tai visada bus naudinga. Juk įgaunate tiek daug patirties!💪 #DalinkisVasara #istorijos #savanoriauk #savanoryste #eurodesk #žinauviską
eurodesklt EurodeskLT ☀️ #DalinkisVasara – savanoriauk! Nesunku pasiklysti savanorystės labirintuose tarp Lietuvos ir užsienio galimybių, tarp šuniukų 🐕 ir delfinų 🐬 gelbėjimo, tarp kelių dienų ir kelių mėnesių. ☝️ Bet nesijaudink, padaryti sprendimą, kur savanoriauti tau padės trumpas „Dalinkis vasara“ testas (nuoroda BIO)

#DalinkisVasara #savanoriauk #eurodesk
Likes: 14
Posted at: 2019-07-09 16:52:15
☀️ #DalinkisVasara – savanoriauk! Nesunku pasiklysti savanorystės labirintuose tarp Lietuvos ir užsienio galimybių, tarp šuniukų 🐕 ir delfinų 🐬 gelbėjimo, tarp kelių dienų ir kelių mėnesių. ☝️ Bet nesijaudink, padaryti sprendimą, kur savanoriauti tau padės trumpas „Dalinkis vasara“ testas (nuoroda BIO) #DalinkisVasara #savanoriauk #eurodesk
eurodesklt EurodeskLT Toma Klusaitė, smalsi jaunoji žurnalistė, dalinasi savo istorija apie dalyvavimą tarptautiniuose jaunimo mainuose. Bijai? Nežinai, ko tikėtis? Reikia paskatinimo? Skaityk! 🗺️👀 Dalyvavau tarptautiniuose jaunimo mainuose Aukštųjų Tatrų papėdėje įsikūrusiame žavingame Slovakijos miestelyje Stará Lesná. Mainų tema – medijų raštingumas, todėl visą savaitę gilinome žinias šioje srityje – mokėmės atpažinti netikras naujienas, paslėptą propagandą, naudotis įvairiais žinių, nuotraukų tikrinimo įrankiais, diskutavome apie Europos Sąjungą supančius mitus, komercinės bei nacionalinės žiniasklaidos skirtumus savo šalyse.

Tai nebuvo mano pirmasis projektas, tačiau šie mainai kokybe gerokai pranoko pirmuosius. Tokie projektai labiau nei bet kas kitas priverčia pasijusti tikru Europos piliečiu 🇪🇺❤️, praplečia akiratį, padeda išeiti iš komforto zonos, ugdyti žingeidumą, išmokti naujų dalykų, užmegzti pažinčių ir įrodo, jog draugystei nesvarbus nei amžius, nei kitas tikėjimas ar tautybė, tad jei vis dar dvejoji, ar verta vykti į jaunimo mainus, galiu drąsiai teigti, kad jais nusivilti yra tiesiog neįmanoma, nes kiekviena patirtis yra savaip naudinga!

Dalyvaudamas jaunimo mainuose būtinai pasiruošk:
🇱🇹pristatyti savo gimtąją šalį ir miestą
🤭daug bendrauti anglų kalba
🤸‍♀️būti atviram ir keisti savo pasaulėžiūrą

#DalinkisVasara #istorijos #tarptautiniaiprojektai #mobilumas #eurodesk
Likes: 26
Posted at: 2019-07-01 14:18:50
Toma Klusaitė, smalsi jaunoji žurnalistė, dalinasi savo istorija apie dalyvavimą tarptautiniuose jaunimo mainuose. Bijai? Nežinai, ko tikėtis? Reikia paskatinimo? Skaityk! 🗺️👀 Dalyvavau tarptautiniuose jaunimo mainuose Aukštųjų Tatrų papėdėje įsikūrusiame žavingame Slovakijos miestelyje Stará Lesná. Mainų tema – medijų raštingumas, todėl visą savaitę gilinome žinias šioje srityje – mokėmės atpažinti netikras naujienas, paslėptą propagandą, naudotis įvairiais žinių, nuotraukų tikrinimo įrankiais, diskutavome apie Europos Sąjungą supančius mitus, komercinės bei nacionalinės žiniasklaidos skirtumus savo šalyse. Tai nebuvo mano pirmasis projektas, tačiau šie mainai kokybe gerokai pranoko pirmuosius. Tokie projektai labiau nei bet kas kitas priverčia pasijusti tikru Europos piliečiu 🇪🇺❤️, praplečia akiratį, padeda išeiti iš komforto zonos, ugdyti žingeidumą, išmokti naujų dalykų, užmegzti pažinčių ir įrodo, jog draugystei nesvarbus nei amžius, nei kitas tikėjimas ar tautybė, tad jei vis dar dvejoji, ar verta vykti į jaunimo mainus, galiu drąsiai teigti, kad jais nusivilti yra tiesiog neįmanoma, nes kiekviena patirtis yra savaip naudinga! Dalyvaudamas jaunimo mainuose būtinai pasiruošk: 🇱🇹pristatyti savo gimtąją šalį ir miestą 🤭daug bendrauti anglų kalba 🤸‍♀️būti atviram ir keisti savo pasaulėžiūrą #DalinkisVasara #istorijos #tarptautiniaiprojektai #mobilumas #eurodesk
eurodesklt EurodeskLT 🍓Vilija (@vilijamil) pirmą kartą į tarptautinį projektą leidosi vos 15 m. Šis žingsnis iš komforto zonos merginai leido drąsiai tyrinėti pasaulį ir siekti svajonių karjeros.

Viskas prasidėjo prieš 3 metus, kai tik Lietuva atrodė pažįstama, „patogi“ ir nuotykių pilna šalis. Kai jaunimo mainai ar mokymų kursai buvo visiškai negirdėti ir nepažįstami žodžiai. Kai 15 tarptautinių projektų per 3 metus atrodė neįmanoma. O dabar Austrija, Italija, Norvegija, Vokietija ir daugelis kitų šalių man atrodo kaip antri namai, kur visada malonu grįžti nors trumpam. Patirtis – tai kas nesustabdė manęs tyrinėti visų šių šalių, tuo labiau, kai dalyvauti tarptautiniuose projektuose yra taip paprasta, tad kodėl nepasinaudojus tokia nuostabia proga:
🤔Pagilinti žinias bet kokia tau rūpinčia tema (tai gali būti verslumas, tvarumas, sportas ir t.t.)
🗺️Pramokti anglų kalbos
🗽Susipažinti su kitų šalių kultūra
🎈Užsidėti didelį pliusą savo CV

Tokia patirtis niekada nežinai kur tave gali nunešti. Pavyzdžiui, man tai buvo karjeros pradžia, o tuo metu net nebūčiau apie tai pagalvojusi. Pakeliavusi ir praplėtusi savo akiratį pasirinkau kardinaliai skirtingą studijų programą bei darbą, kurį suradau būtent dalyvaudama tarptautiniuose projektuose.

#DalinkisVasara #istorijos #tarptautiniaiprojektai #mobilumas #eurodesk
Likes: 18
Posted at: 2019-06-26 14:22:33
🍓Vilija (@vilijamil) pirmą kartą į tarptautinį projektą leidosi vos 15 m. Šis žingsnis iš komforto zonos merginai leido drąsiai tyrinėti pasaulį ir siekti svajonių karjeros. Viskas prasidėjo prieš 3 metus, kai tik Lietuva atrodė pažįstama, „patogi“ ir nuotykių pilna šalis. Kai jaunimo mainai ar mokymų kursai buvo visiškai negirdėti ir nepažįstami žodžiai. Kai 15 tarptautinių projektų per 3 metus atrodė neįmanoma. O dabar Austrija, Italija, Norvegija, Vokietija ir daugelis kitų šalių man atrodo kaip antri namai, kur visada malonu grįžti nors trumpam. Patirtis – tai kas nesustabdė manęs tyrinėti visų šių šalių, tuo labiau, kai dalyvauti tarptautiniuose projektuose yra taip paprasta, tad kodėl nepasinaudojus tokia nuostabia proga: 🤔Pagilinti žinias bet kokia tau rūpinčia tema (tai gali būti verslumas, tvarumas, sportas ir t.t.) 🗺️Pramokti anglų kalbos 🗽Susipažinti su kitų šalių kultūra 🎈Užsidėti didelį pliusą savo CV Tokia patirtis niekada nežinai kur tave gali nunešti. Pavyzdžiui, man tai buvo karjeros pradžia, o tuo metu net nebūčiau apie tai pagalvojusi. Pakeliavusi ir praplėtusi savo akiratį pasirinkau kardinaliai skirtingą studijų programą bei darbą, kurį suradau būtent dalyvaudama tarptautiniuose projektuose. #DalinkisVasara #istorijos #tarptautiniaiprojektai #mobilumas #eurodesk
eurodesklt EurodeskLT Kartais vasarą norisi ne tik kiurksoti prie ežero, bet ir padirbėti, įgyti naudingos patirties bei užsidirbti! Kur tu rinktumeisi vasaros darbą – Lietuvoje ar užsienyje? 🇱🇹 V. S. 🌍 ☀️Nežinai, kur rasti sezoninio darbo galimybių? Spręsk trumpą #DalinkisVasara testą (nuorodą rasi mūsų profilyje) ir sužinok!

#žinauviską #vasara2019 #vasara #darbas #eurodesk
Likes: 22
Posted at: 2019-06-21 12:58:30
Kartais vasarą norisi ne tik kiurksoti prie ežero, bet ir padirbėti, įgyti naudingos patirties bei užsidirbti! Kur tu rinktumeisi vasaros darbą – Lietuvoje ar užsienyje? 🇱🇹 V. S. 🌍 ☀️Nežinai, kur rasti sezoninio darbo galimybių? Spręsk trumpą #DalinkisVasara testą (nuorodą rasi mūsų profilyje) ir sužinok! #žinauviską #vasara2019 #vasara #darbas #eurodesk
eurodesklt EurodeskLT 4th Eastern Partnership Youth Forum passed. We are happy about this great opportunity to meet young people and policy makers from differnt countries. Thank you for following our experience in IG stories ❤️ #eap2019
Likes: 22
Posted at: 2019-06-20 08:39:00
4th Eastern Partnership Youth Forum passed. We are happy about this great opportunity to meet young people and policy makers from differnt countries. Thank you for following our experience in IG stories ❤️ #eap2019
eurodesklt EurodeskLT The second day of Eastern Partnership Youth Forum had a lot of interesting activities, beginning with opening ceremony and ending with thematic workshops.😍 One of the parts of today’s programme was TED – x style inspiration speeches, there were 6 of them with various themes. One of them was about the critical thinking which is a needed skill to deal with propaganda and disinformation. This speech was held by Nana Rapava, Director of the project ‘Media Literacy Youth Lab for Responsible Media Consumption’, Media Development Foundation. During her speech, using the examples and work experiences, Nana presented the listeners what exactly the critical thinking is and why this skill is necessary for everybody in social networks. 🤔🔍The main idea of her speech was that people need to measure the truth themselves and always doubt everything they want to say as it’s necessary to check whether the information is right.

#eap2019 #medialiteracy #easternpartnership
Likes: 27
Posted at: 2019-06-19 10:10:06
The second day of Eastern Partnership Youth Forum had a lot of interesting activities, beginning with opening ceremony and ending with thematic workshops.😍 One of the parts of today’s programme was TED – x style inspiration speeches, there were 6 of them with various themes. One of them was about the critical thinking which is a needed skill to deal with propaganda and disinformation. This speech was held by Nana Rapava, Director of the project ‘Media Literacy Youth Lab for Responsible Media Consumption’, Media Development Foundation. During her speech, using the examples and work experiences, Nana presented the listeners what exactly the critical thinking is and why this skill is necessary for everybody in social networks. 🤔🔍The main idea of her speech was that people need to measure the truth themselves and always doubt everything they want to say as it’s necessary to check whether the information is right. #eap2019 #medialiteracy #easternpartnership
eurodesklt EurodeskLT The 4th Eastern Partnership Youth Forum is taking place in Vilnius. This year’s forum focuses on the theme of critical thinking through media literacy and active participation. Do you think you are media literate?🤔💭💥 #eap2019 #medialiteracy #easternpartnership
Likes: 19
Posted at: 2019-06-18 17:27:28
The 4th Eastern Partnership Youth Forum is taking place in Vilnius. This year’s forum focuses on the theme of critical thinking through media literacy and active participation. Do you think you are media literate?🤔💭💥 #eap2019 #medialiteracy #easternpartnership
eurodesklt EurodeskLT Vasario mėnesį Edvardas (@eddy_g112) grįžo iš jubiliejinės, 20 aplankytos valstybės – Graikijos🇬🇷. Ir tai jam nieko nekainavo! „Praleidau ten 12 dienų, gyvenau mielame miestelyje prie jūros, kasdien mėgavausi dievišku graikišku maistu, laiką leidau su nuostabiais žmonėm ir visa tai NEMOKAMAI. Whaaat? 😮Dabar galvojat, kad meluoju, bet pabandysiu papasakot kaip tai galit padaryt ir jūs.

Iškart pasakau, kad nieko nereklamuoju. Tiesiog noriu pasidalinti žiniomis, kurios galbūt jums padės išvykti į bet kurią Europos šalį. Kalba eina apie tarptautinius jaunimo mainus. Neužversiu jūsų krūva informacijos, nes visa tai yra lengvai pasiekiama internete, bet paminėsiu pagrindinius dalykus. 👉Jaunimo mainai – tai jaunų žmonių grupių iš skirtingų šalių susitikimai bendrai veiklai, kurių metu nagrinėjama pasirinkta aktuali tema taikant neformaliojo ugdymo metodus, mokomasi vieni iš kitų, atrandami kultūrų panašumai ir skirtumai. Temos gali būti labai įvairios: ekologija, sportas, verslumas, fotografija ir pan. Dalyvauti projektuose gali visi, kuriems 13–30 metų. Trukmė 5–21 dienos.

Mano projekte dalyvavo 40 nerealiai gerų žmonių iš 8 šalių. Kasdien turėjome įvairius žaidimus, simuliacijas, debatus, vaidinimus ir panašius dalykus, o naktimis patys susiorganizuodavome vakarėlius. Tai buvo vienos smagiausių dienų (ir naktų) mano gyvenime.

Grįžkim prie piniginių reikalų. Projektai yra pilnai finansuojami Europos Komisijos. Kodėl? Nes Europa 🇪🇺nori turėti pilietišką, tolerantišką, išsilavinusį jaunimą. Visada yra suteikiamas būstas, maistas, padengiamos kelionės išlaidos. Neretai siunčiančios organizacijos paprašo sumokėti tam tikrą mokestį. Jis būna visai nedidelis, apie 10–70 Eur, tačiau tikrai įmanoma rasti ir organizacijų, kurios pinigų neprašo. Visa tai išsiaiškinkit prieš projektą.

Pabaigai. Po šito įrašo neturit teisės skųstis, kad neturit pinigų keliauti, nes jų ir nereikia“. Štai tokia Edvardo istorija ir patarimai apie tarptautinius jaunimo mainus. Daugiau jo patirčių apie keliones, savanorsytę bei darbą užsienyje gali rasti @eddy_g112 profilyje arba „Facebook“ puslapyje „Į Pasaulio kraštą“ ✈️🌍 #DalinkisVasara #istorijos #jaunimomainai #keliones
Likes: 57
Posted at: 2019-06-11 12:59:16
Vasario mėnesį Edvardas (@eddy_g112) grįžo iš jubiliejinės, 20 aplankytos valstybės – Graikijos🇬🇷. Ir tai jam nieko nekainavo! „Praleidau ten 12 dienų, gyvenau mielame miestelyje prie jūros, kasdien mėgavausi dievišku graikišku maistu, laiką leidau su nuostabiais žmonėm ir visa tai NEMOKAMAI. Whaaat? 😮Dabar galvojat, kad meluoju, bet pabandysiu papasakot kaip tai galit padaryt ir jūs. Iškart pasakau, kad nieko nereklamuoju. Tiesiog noriu pasidalinti žiniomis, kurios galbūt jums padės išvykti į bet kurią Europos šalį. Kalba eina apie tarptautinius jaunimo mainus. Neužversiu jūsų krūva informacijos, nes visa tai yra lengvai pasiekiama internete, bet paminėsiu pagrindinius dalykus. 👉Jaunimo mainai – tai jaunų žmonių grupių iš skirtingų šalių susitikimai bendrai veiklai, kurių metu nagrinėjama pasirinkta aktuali tema taikant neformaliojo ugdymo metodus, mokomasi vieni iš kitų, atrandami kultūrų panašumai ir skirtumai. Temos gali būti labai įvairios: ekologija, sportas, verslumas, fotografija ir pan. Dalyvauti projektuose gali visi, kuriems 13–30 metų. Trukmė 5–21 dienos. Mano projekte dalyvavo 40 nerealiai gerų žmonių iš 8 šalių. Kasdien turėjome įvairius žaidimus, simuliacijas, debatus, vaidinimus ir panašius dalykus, o naktimis patys susiorganizuodavome vakarėlius. Tai buvo vienos smagiausių dienų (ir naktų) mano gyvenime. Grįžkim prie piniginių reikalų. Projektai yra pilnai finansuojami Europos Komisijos. Kodėl? Nes Europa 🇪🇺nori turėti pilietišką, tolerantišką, išsilavinusį jaunimą. Visada yra suteikiamas būstas, maistas, padengiamos kelionės išlaidos. Neretai siunčiančios organizacijos paprašo sumokėti tam tikrą mokestį. Jis būna visai nedidelis, apie 10–70 Eur, tačiau tikrai įmanoma rasti ir organizacijų, kurios pinigų neprašo. Visa tai išsiaiškinkit prieš projektą. Pabaigai. Po šito įrašo neturit teisės skųstis, kad neturit pinigų keliauti, nes jų ir nereikia“. Štai tokia Edvardo istorija ir patarimai apie tarptautinius jaunimo mainus. Daugiau jo patirčių apie keliones, savanorsytę bei darbą užsienyje gali rasti @eddy_g112 profilyje arba „Facebook“ puslapyje „Į Pasaulio kraštą“ ✈️🌍 #DalinkisVasara #istorijos #jaunimomainai #keliones
eurodesklt EurodeskLT Gali pasirodyti simboliška – Jokūbas (@jokubaskeraitis) leidosi į Camino de Santiago kelią (Šv. Jokūbo kelią), kurį dabar vadina gyvenimo metafora.

Per pora dienų sugalvojau, kad eisiu Camino de Santiago kelią. Noras buvo daug stipresnis už baimes. Tai buvo pirma mano kelionė vienam į kažką, ko aš visai nežinojau: ar sutiksiu žmonių, kurie mane supras, pirmą kartą praleisiu tiek laiko be draugų ir žmonių, kurie mane pažįsta. Nusipirkau specialią kuprinę, batus, net kojines, ir pasiruošiau tam, kam pasiruošti neįmanoma. Pasiruošiau mėnesiui nežinojimo, kas bus, kur aš būsiu ir kas manęs laukia.

Susikroviau daiktus ir išvažiavau. Pradėjau eiti iš Prancūzijos į Pirėnus ir vakare jau buvau Ispanijoje. Už 25 d. buvau prie vandenyno nuėjęs kažkur 900 kilometrų. Ir nieko čia sunkaus atrodo, kai įgyvendini savo tikslą. Visko, ko reikėjo, išmokau eidamas ir supratau, kad nereikia visko žinoti iš karto, dalykai patys ateina, kai jiems yra skirtas laikas.

Šitas kelias yra metafora gyvenimui. Toks nežinomas ir nesuplanuojamas, nes nežinai, kada batai pradės trinti ir kada sugalvosi nueiti šiek tiek toliau, nei gali, užmigsi lauke, atsikelsi 4 ryto visas permirkęs nuo lietaus ir išdžiūsi tik eidamas, o ne gulėdamas ir galvodamas, kad man reikia daugiau miego.

Patarimai paprasti:
📅Nuspręsk, kada eisi
🔎Padaryk researchą
🏃‍♂️Priimk viską kaip yra
👟Mokykis eidamas
🔮Negalvok, kad žinai, kaip bus, nes nežinai, kokioje situacijoje atsidursi

#caminodesantiago #DalinkisVasra #istorijos #keliones
Likes: 73
Posted at: 2019-06-04 16:53:11
Gali pasirodyti simboliška – Jokūbas (@jokubaskeraitis) leidosi į Camino de Santiago kelią (Šv. Jokūbo kelią), kurį dabar vadina gyvenimo metafora. Per pora dienų sugalvojau, kad eisiu Camino de Santiago kelią. Noras buvo daug stipresnis už baimes. Tai buvo pirma mano kelionė vienam į kažką, ko aš visai nežinojau: ar sutiksiu žmonių, kurie mane supras, pirmą kartą praleisiu tiek laiko be draugų ir žmonių, kurie mane pažįsta. Nusipirkau specialią kuprinę, batus, net kojines, ir pasiruošiau tam, kam pasiruošti neįmanoma. Pasiruošiau mėnesiui nežinojimo, kas bus, kur aš būsiu ir kas manęs laukia. Susikroviau daiktus ir išvažiavau. Pradėjau eiti iš Prancūzijos į Pirėnus ir vakare jau buvau Ispanijoje. Už 25 d. buvau prie vandenyno nuėjęs kažkur 900 kilometrų. Ir nieko čia sunkaus atrodo, kai įgyvendini savo tikslą. Visko, ko reikėjo, išmokau eidamas ir supratau, kad nereikia visko žinoti iš karto, dalykai patys ateina, kai jiems yra skirtas laikas. Šitas kelias yra metafora gyvenimui. Toks nežinomas ir nesuplanuojamas, nes nežinai, kada batai pradės trinti ir kada sugalvosi nueiti šiek tiek toliau, nei gali, užmigsi lauke, atsikelsi 4 ryto visas permirkęs nuo lietaus ir išdžiūsi tik eidamas, o ne gulėdamas ir galvodamas, kad man reikia daugiau miego. Patarimai paprasti: 📅Nuspręsk, kada eisi 🔎Padaryk researchą 🏃‍♂️Priimk viską kaip yra 👟Mokykis eidamas 🔮Negalvok, kad žinai, kaip bus, nes nežinai, kokioje situacijoje atsidursi #caminodesantiago #DalinkisVasra #istorijos #keliones
eurodesklt EurodeskLT Šią vasarą norėčiau... O ką galėčiau? Keliauti! Po Lietuvą, po Europą, po visą pasaulį! 🏝️✈️🏔️ Spręsk trumpą testą (nuorodą rasi mūsų profilyje), gauk konkrečių pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti šią vasarą, ir #DalinkisVasra!

#zinauviska #vasara2019 #vasara #keliones #eurodesk
Likes: 15
Posted at: 2019-06-01 15:02:10
Šią vasarą norėčiau... O ką galėčiau? Keliauti! Po Lietuvą, po Europą, po visą pasaulį! 🏝️✈️🏔️ Spręsk trumpą testą (nuorodą rasi mūsų profilyje), gauk konkrečių pasiūlymų ir patarimų, ką galėtum nuveikti šią vasarą, ir #DalinkisVasra! #zinauviska #vasara2019 #vasara #keliones #eurodesk
eurodesklt EurodeskLT Kai taip karšta, smegenys pradeda veikti tik vakarais 🤯 O kai ateina vakaras, supranti, kad dar nežinai, kur atliksi praktiką, o tavo draugas jau kelia sparnus už Atlanto 😳 Ieškok naujausių darbo ir profesinių stažuočių pasiūlymų in bio🔝
#DalinkisVasara #ŽinauViską #Eurodesk
Likes: 58
Posted at: 2018-05-30 20:02:28
Kai taip karšta, smegenys pradeda veikti tik vakarais 🤯 O kai ateina vakaras, supranti, kad dar nežinai, kur atliksi praktiką, o tavo draugas jau kelia sparnus už Atlanto 😳 Ieškok naujausių darbo ir profesinių stažuočių pasiūlymų in bio🔝 #DalinkisVasara #ŽinauViską #Eurodesk

showcasemondays Showcase Mondays
showcasemondays
Showcase Mondays
Followers: 1963
Following: 961
www.Facebook.com/ShowcaseMondays / 📸🎥Media Crew @subjekmedia & @aladin_sm 👻Snapchat: ShowcaseMondays. Monday podcast Mixes / 8PM PST
showcasemondays Showcase Mondays @audiotisticfest Day 2 with @djwillclarke . His “Losing your mind” Remix went off 🔈💨💨💨🔥🔥
.
.
.
🎥(@subjekmedia )
Likes: 28
Posted at: 2019-07-17 21:27:40
@audiotisticfest Day 2 with @djwillclarke . His “Losing your mind” Remix went off 🔈💨💨💨🔥🔥 . . . 🎥(@subjekmedia )
showcasemondays Showcase Mondays @joe_nero @nero was incredible last Friday at @academy__la . 🔈💨💨
.
.
.
🎥(@subjekmedia )
Likes: 19
Posted at: 2019-07-16 00:15:28
@joe_nero @nero was incredible last Friday at @academy__la . 🔈💨💨 . . . 🎥(@subjekmedia )
showcasemondays Showcase Mondays #TBT @daytripla was so much fun with time with homie @datelessmusic . He killed it!! 🏠🔥🔥🔥🔥
.
.
🎥(@aladin_sm )
Likes: 28
Posted at: 2019-07-11 22:17:03
#TBT @daytripla was so much fun with time with homie @datelessmusic . He killed it!! 🏠🔥🔥🔥🔥 . . 🎥(@aladin_sm )
showcasemondays Showcase Mondays @projectz_fest with @djfrontliner . Team @basscon  crowd roar was epic & they went hard!! .
.
🎥(@aladin_sm )

#projectz  #teambasscon #frontliner #basscon
Likes: 37
Posted at: 2019-07-10 01:57:56
@projectz_fest with @djfrontliner . Team @basscon crowd roar was epic & they went hard!! . . 🎥(@aladin_sm ) #projectz #teambasscon #frontliner #basscon
showcasemondays Showcase Mondays Back with another Episode . House producer“@type3lv” takes over @showcasemondays Guest Mix show tonight with an Exclusive Mix. 8pm PST on www.soundcloud.com/ShowcaseMondays
Likes: 11
Posted at: 2019-07-08 18:59:55
Back with another Episode . House producer“@type3lv” takes over @showcasemondays Guest Mix show tonight with an Exclusive Mix. 8pm PST on www.soundcloud.com/ShowcaseMondays
showcasemondays Showcase Mondays @djacslater b2b @peteyclicks at @nightbass last Thursday . .
.
🎥(@aladin_sm )
Likes: 20
Posted at: 2019-07-02 21:52:39
@djacslater b2b @peteyclicks at @nightbass last Thursday . . . 🎥(@aladin_sm )
showcasemondays Showcase Mondays Photos from last Thursday’s @nightbass show with special b2b set from @peteyclicks & @djacslater . They threw down one hell of a show!! .
.
📸(@subjekmedia )
Likes: 42
Posted at: 2019-07-01 21:55:38
Photos from last Thursday’s @nightbass show with special b2b set from @peteyclicks & @djacslater . They threw down one hell of a show!! . . 📸(@subjekmedia )
showcasemondays Showcase Mondays We celebrated @gsinden at @nightbass last Thursday. Such an epic time with @toddedwards3000 & @djacslater .
.
.
🎥(@aladin_sm )
Likes: 18
Posted at: 2019-07-01 05:04:31
We celebrated @gsinden at @nightbass last Thursday. Such an epic time with @toddedwards3000 & @djacslater . . . 🎥(@aladin_sm )
showcasemondays Showcase Mondays @nightbass was so much fun last night. Celebrated @gsinden b day with a special b2b set with @toddedwards3000 . The crowd was wild at @sound_nightclub .

Track : new ID banger by lord @lo99official .
🎥(@subjekmedia )
Likes: 34
Posted at: 2019-06-29 06:19:07
@nightbass was so much fun last night. Celebrated @gsinden b day with a special b2b set with @toddedwards3000 . The crowd was wild at @sound_nightclub . Track : new ID banger by lord @lo99official . 🎥(@subjekmedia )
showcasemondays Showcase Mondays #TBT with @djwillclarke at @sound_nightclub dropping his new remix of @billieeilish “Bury a friend” out now! .
.
🎥(@subjekmedia )
Likes: 45
Posted at: 2019-06-20 21:41:38
#TBT with @djwillclarke at @sound_nightclub dropping his new remix of @billieeilish “Bury a friend” out now! . . 🎥(@subjekmedia )
showcasemondays Showcase Mondays #TBT with @djbijou at @edc_lasvegas Insomniac Records takeover at “Stereo Bloom”
.
.
🎥(@aladin_sm ) shot for @insomniacrecs @insomniacevents
Likes: 30
Posted at: 2019-06-13 21:41:31
#TBT with @djbijou at @edc_lasvegas Insomniac Records takeover at “Stereo Bloom” . . 🎥(@aladin_sm ) shot for @insomniacrecs @insomniacevents
showcasemondays Showcase Mondays Photos from @hotboi_records take over at @sound_nightclub with special Guest @djwillclarke . .
.
📸(@subjekmedia )
Likes: 32
Posted at: 2019-06-03 21:04:27
Photos from @hotboi_records take over at @sound_nightclub with special Guest @djwillclarke . . . 📸(@subjekmedia )

Copyrights © 2018 FreeClipArty. All Rights Reserved.