No. 1 Free Social Classifieds. Best Social Classifieds, Fonolive.

Find hashtags, instagram users, trends

@cof_barby19 user, cof_barby19 instagram photos, @cof_barby19 pics


Followers:
Following:

furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ
furkantopalakademi
FURKAN TOPAL AKADEMİ
Followers: 1452
Following: 205
🕉SPİRİTÜEL YAŞAM KOÇU VE ENERJİ TERAPİSTİ ✡Usie/Kundalini Reiki Teacher ✡Kuantum-Sarkaç ve Sihirli Sayılar Eğitmeni ✡Bireysel Seans ve Eğitimler İçin
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ
Likes: 221
Posted at: 2019-06-26 10:30:05
"EVET" . ✡Bugün itibariyle 144 Dna Altın Işık çalışmaları başlıyor. . ✡Okuyup evet dediginiz de konuyla ilgili arınma Dna'da bulunan hücrelerinizde değişmis olacaktır. Öyle de oldu 🙏 . ✡ "144 Dna Altın Işık " ile ilgili detaylı bilgi almak ısterseniz profilde linki olan www.furkantopal.com internet sitesinin "Hızmetler" kısmından okuyabilirsiniz.🤗 . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ 💊Hastalıklar hic bir zaman maddede başlayıp maddede bitmez. Yani fiziksel bedende başlayan bir hastalık yoktur.
.
💊Hastalıklar öncelikle düşünce sisteminin ürettiği frekans titreşiminin enerji bedene geçmesi bu titreşimin burada yer bulması ve madde bedene geçmesi şeklinde oluşur.
.
💊Madde bedene gelen bu titreşim organlardan hangisi ile ilgili ise o organın frekans titreşimini bozar ve o organda hasara sebep olur.
.
💊Düşünce sisteminden enerji bedene geçen bir titreşimin madde bedene ulaşması yaklaşık 6 ayı bulur. Bir hastalığın oluşması 6 ay ile 4 sene arasındadır.
.
💊Sonuç olarak düşünceleriniz ne kadar güzel ve pozitif olursa, kendinizi olumsuzluklardan ne kadar arındırırsaniz, sağlığı hakettiginize ne kadar inanırsanız  aynı derece de sağlıklı olmanız kaçınılmaz olacaktır.
.
💊Hastalık yoktur, hastalık yaratımı vardır!
.
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 140
Posted at: 2019-06-25 14:30:12
💊Hastalıklar hic bir zaman maddede başlayıp maddede bitmez. Yani fiziksel bedende başlayan bir hastalık yoktur. . 💊Hastalıklar öncelikle düşünce sisteminin ürettiği frekans titreşiminin enerji bedene geçmesi bu titreşimin burada yer bulması ve madde bedene geçmesi şeklinde oluşur. . 💊Madde bedene gelen bu titreşim organlardan hangisi ile ilgili ise o organın frekans titreşimini bozar ve o organda hasara sebep olur. . 💊Düşünce sisteminden enerji bedene geçen bir titreşimin madde bedene ulaşması yaklaşık 6 ayı bulur. Bir hastalığın oluşması 6 ay ile 4 sene arasındadır. . 💊Sonuç olarak düşünceleriniz ne kadar güzel ve pozitif olursa, kendinizi olumsuzluklardan ne kadar arındırırsaniz, sağlığı hakettiginize ne kadar inanırsanız aynı derece de sağlıklı olmanız kaçınılmaz olacaktır. . 💊Hastalık yoktur, hastalık yaratımı vardır! . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ .
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 190
Posted at: 2019-06-25 10:08:47
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ 🔯Aura bedeni çevreleyen elektromanyetik enerji alanıdır.
İnsan, hayvan ve bitkilerin etrafını da çevrelemektedir. .
🔯Aura tüm duygu, düşünce, anıların, davranış kalıplarının bulunduğu yerdir. Evrensel enerjiyi vücudumuza alarak yaşamımızın devamını sağlayan çakralarımız auramızdan aldığımız enerji ile beslenir.
.
🔯Aura aynı zamanda bedenimizin etrafında bir koruyucu kılıf oluşturur. Auramızın güçlü ve sağlıklı olması fizik, ruh ve zihin sağlığımız açısından önemlidir.
.
🔯Durugörü yeteneği gelişmiş kişiler bu alanı üçüncü göz ile görebilmektedirler. Semyon Kirlian adlı bir Rus bilim adamı tesadüf eseri auranın fotoğrafını çekince auranın varlığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sonra bu teknik Kirlian Tekniği olarak anılmaya başlanılmıştır.
.
🔯İdeal olarak aura ahenkli yuvarlak ve dengeli bir şekilde olmaldır. Aura yırtıkları, büyüklüğü ve darlığı, aura delikleri, aura içerisinde koyu benekler, oyuklar ve başka stresli bölgeler mevcutsa bu durum fiziksel ve ruhsal hastalıklaraneden olur.
.
🔯Sağlıklı bir aura hayat ve canlılık doludur. Bizi negatif etkilerden korur. Kazalar hariç, bozulmuş bir aura negatif düşünce, ameliyat, olumsuz hayat tarzı, aurayı etkiler ve bozar.
.
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 197
Posted at: 2019-06-24 14:27:39
🔯Aura bedeni çevreleyen elektromanyetik enerji alanıdır. İnsan, hayvan ve bitkilerin etrafını da çevrelemektedir. . 🔯Aura tüm duygu, düşünce, anıların, davranış kalıplarının bulunduğu yerdir. Evrensel enerjiyi vücudumuza alarak yaşamımızın devamını sağlayan çakralarımız auramızdan aldığımız enerji ile beslenir. . 🔯Aura aynı zamanda bedenimizin etrafında bir koruyucu kılıf oluşturur. Auramızın güçlü ve sağlıklı olması fizik, ruh ve zihin sağlığımız açısından önemlidir. . 🔯Durugörü yeteneği gelişmiş kişiler bu alanı üçüncü göz ile görebilmektedirler. Semyon Kirlian adlı bir Rus bilim adamı tesadüf eseri auranın fotoğrafını çekince auranın varlığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sonra bu teknik Kirlian Tekniği olarak anılmaya başlanılmıştır. . 🔯İdeal olarak aura ahenkli yuvarlak ve dengeli bir şekilde olmaldır. Aura yırtıkları, büyüklüğü ve darlığı, aura delikleri, aura içerisinde koyu benekler, oyuklar ve başka stresli bölgeler mevcutsa bu durum fiziksel ve ruhsal hastalıklaraneden olur. . 🔯Sağlıklı bir aura hayat ve canlılık doludur. Bizi negatif etkilerden korur. Kazalar hariç, bozulmuş bir aura negatif düşünce, ameliyat, olumsuz hayat tarzı, aurayı etkiler ve bozar. . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ .
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 153
Posted at: 2019-06-24 10:12:57
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ ➰Bu yasa “Ne ekersen onu biçersin” şeklinde tanımlanan bir yasadır.
.
➰Enerji dairesel hareket eder ve evrene gönderdiğiniz her enerji size geri döner. Gönderdiğiniz enerjinin olumlu veya olumsuz olması da bu süreci değiştirmez.
.
➰Her düşünce ve duygu özünde bir enerjidir ve evrene gönderdiğiniz hali ile size göre dönecektir.
Ancak ince bir çizgi var ki her korkumuz ya da her isteğimiz bize dönmez. Çünkü ürettiğimiz bu duygu ve düşüncelerin bir de gücü vardır.
.
➰Bir şeyden korkmak ama sonrasında bir umut beslemek, bir şeyi istemek ve sonra vazgeçmek gibi durumlarda enerjiler birbirini etkisiz hale getirir.
.
➰Herkesin özgür irade seçimlerine saygı duymalıyız. Zorla değiştirmeye ya da fikrinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Kin, nefret, öfke son derece tehlikeli ve güçlü duygulardır.
.
➰Eğer bunlara sahipseniz hayatınıza güzel şeyleri çekmekte zorlanırsınız. Bu nedenle kendinizi ve başkalarını affetmeniz önemlidir.
Likes: 171
Posted at: 2019-06-21 10:55:01
➰Bu yasa “Ne ekersen onu biçersin” şeklinde tanımlanan bir yasadır. . ➰Enerji dairesel hareket eder ve evrene gönderdiğiniz her enerji size geri döner. Gönderdiğiniz enerjinin olumlu veya olumsuz olması da bu süreci değiştirmez. . ➰Her düşünce ve duygu özünde bir enerjidir ve evrene gönderdiğiniz hali ile size göre dönecektir. Ancak ince bir çizgi var ki her korkumuz ya da her isteğimiz bize dönmez. Çünkü ürettiğimiz bu duygu ve düşüncelerin bir de gücü vardır. . ➰Bir şeyden korkmak ama sonrasında bir umut beslemek, bir şeyi istemek ve sonra vazgeçmek gibi durumlarda enerjiler birbirini etkisiz hale getirir. . ➰Herkesin özgür irade seçimlerine saygı duymalıyız. Zorla değiştirmeye ya da fikrinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Kin, nefret, öfke son derece tehlikeli ve güçlü duygulardır. . ➰Eğer bunlara sahipseniz hayatınıza güzel şeyleri çekmekte zorlanırsınız. Bu nedenle kendinizi ve başkalarını affetmeniz önemlidir.
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ Merhabaa😍 Çekilişimiz sonlandı ve sonuçlar.. Çekiliş videosunu hikayeler kısmından izleyebilirsiniz 😇 Katılan herkese teşekkür ederim birin ve bütünün hayrına olsun 🙏 Çekilişler ve ucretsiz şifa çalışmaları için takipte kalınız 🤗 Kazananları tebrik ediyorum ve tarafıma dönüş yapmanizı rica ederim 😇 @basakgnl @srplsvngl @zynpesendnz
Likes: 257
Posted at: 2019-06-20 10:43:04
Merhabaa😍 Çekilişimiz sonlandı ve sonuçlar.. Çekiliş videosunu hikayeler kısmından izleyebilirsiniz 😇 Katılan herkese teşekkür ederim birin ve bütünün hayrına olsun 🙏 Çekilişler ve ucretsiz şifa çalışmaları için takipte kalınız 🤗 Kazananları tebrik ediyorum ve tarafıma dönüş yapmanizı rica ederim 😇 @basakgnl @srplsvngl @zynpesendnz
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ Sihirli Sayılar'ın enerjisini kullanarak her türlü hedef ve başarıya ulaşmanızdaki blokajları şifalandırabilirsiniz.
.
❇Sayı dizisini tek tek olacak şekilde ( sekiz,dokuz,dört) okuyoruz.
.
❇( - ) olduğu yerlerde iki nefes aralık verilmelidir.
.
❇Rakamları bir suya okuyup, suyu içebilirsiniz. Rakamların enerjisi 12 saat suda kalacaktır.
.
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 309
Posted at: 2019-06-18 10:47:05
Sihirli Sayılar'ın enerjisini kullanarak her türlü hedef ve başarıya ulaşmanızdaki blokajları şifalandırabilirsiniz. . ❇Sayı dizisini tek tek olacak şekilde ( sekiz,dokuz,dört) okuyoruz. . ❇( - ) olduğu yerlerde iki nefes aralık verilmelidir. . ❇Rakamları bir suya okuyup, suyu içebilirsiniz. Rakamların enerjisi 12 saat suda kalacaktır. . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ 🔴Kendini sevmek ilk aklınıza gelen gibi egolu olmak, insanlara yüksekten bakmak değildir.
.
🔴Hayatımızdaki her şeyin özü sevgidir ve bu hayatı olabilecek en şahane şekilde yaşayabilmemiz için ilk olarak yapmamız gerekende kendimizi olduğumuz halimizle sevmektir.
.
🔴Kendinizde sürekli kusur buluyorsanız, kendinizi eleştiriyorsanız, sevilmeye layık olduğunuzu düşünmüyorsanız, her konuda gün sonunda kendinizi suçluyorsanız, sürekli hastaysanız, hayatınıza sürekli istemediğiniz insanlar giriyorsa vb.
.KENDİNİZİ SEVMİYORSUNUZ!
.
🔴Deneyimleyip kendin test etmek istersen Ayna egzersizi tam da senin için;
.
🔴Aynanın karşısına geç ve gözlerinin içine bakarak “Seni olduğun gibi kabul ediyor ve seviyorum” de. Çoğunuza zor gelecektir eminim.
.
🔴Kendin de istemediğin , sevmediğin, keşke dediğin her şeyin listesini yap. Listedeki tüm maddelerin zıt anlamlı olacak şekilde olumlu hallerini karşılarına yaz ve sonuna mutlaka “Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum” ekle. 21 gün boyunca bir gün bile atlamadan ayna karşısında bunları tekrarla. Gün geçtikçe o cümleleri hissedeceksin ve artık onlarda kendini bulacaksın.
.
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 189
Posted at: 2019-06-17 10:46:22
🔴Kendini sevmek ilk aklınıza gelen gibi egolu olmak, insanlara yüksekten bakmak değildir. . 🔴Hayatımızdaki her şeyin özü sevgidir ve bu hayatı olabilecek en şahane şekilde yaşayabilmemiz için ilk olarak yapmamız gerekende kendimizi olduğumuz halimizle sevmektir. . 🔴Kendinizde sürekli kusur buluyorsanız, kendinizi eleştiriyorsanız, sevilmeye layık olduğunuzu düşünmüyorsanız, her konuda gün sonunda kendinizi suçluyorsanız, sürekli hastaysanız, hayatınıza sürekli istemediğiniz insanlar giriyorsa vb. .KENDİNİZİ SEVMİYORSUNUZ! . 🔴Deneyimleyip kendin test etmek istersen Ayna egzersizi tam da senin için; . 🔴Aynanın karşısına geç ve gözlerinin içine bakarak “Seni olduğun gibi kabul ediyor ve seviyorum” de. Çoğunuza zor gelecektir eminim. . 🔴Kendin de istemediğin , sevmediğin, keşke dediğin her şeyin listesini yap. Listedeki tüm maddelerin zıt anlamlı olacak şekilde olumlu hallerini karşılarına yaz ve sonuna mutlaka “Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum” ekle. 21 gün boyunca bir gün bile atlamadan ayna karşısında bunları tekrarla. Gün geçtikçe o cümleleri hissedeceksin ve artık onlarda kendini bulacaksın. . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ .
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 177
Posted at: 2019-06-15 13:26:24
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ ✡Karşımıza çıkan kişiler her kimse doğru kişilerdir. Çünkü hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan etrafımızda olan herkesin bir nedeni vardır. Kişiler ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler.
.
✡Yaşanmış olan her ne ise, sadece yaşanabilecek olandır. Hiç bir şey yaşadığımız şeyi değiştiremezdi. Yaşadığımızın içindeki en önemsiz saydığımız ayrıntıyı bile değiştiremeyiz. ‘’Şöyle yapsaydım, böyle oalcaktı’’ gibi bir cümle yoktur. Ne yaşandıysa, yaşanması gereken yaşanabilecek olandır. Amaç dersimizi alabilmek ve ilerleyebilmektir. Her ne kadar zihnimiz ve egomuz bunu kabul etmek istemese de, hayatımız da karşılaştığımız her olan mükemmeldir.
.
✡İçinde başlangıç yapılan her an, doğru andır. Her şey doğru anda başlar, ne erken ne geç. Hayatımızda yeni bir şeyler olmasına hazırsak, o da başlamaya hazırdır.
.
✡Bitmiş olan bir şey bitmiştir. Bu kadar basittir. Hayatımızda bir şey sona eresei bu bizim gelişimimize hizmet eder. Bu yüzden serbest bırakmak, gitmesine izin vermek ve elde etmiş olduğun bu tecrübeyle ileriye doğru bakmak daha iyidir.
.
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 295
Posted at: 2019-06-13 14:39:32
✡Karşımıza çıkan kişiler her kimse doğru kişilerdir. Çünkü hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan etrafımızda olan herkesin bir nedeni vardır. Kişiler ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler. . ✡Yaşanmış olan her ne ise, sadece yaşanabilecek olandır. Hiç bir şey yaşadığımız şeyi değiştiremezdi. Yaşadığımızın içindeki en önemsiz saydığımız ayrıntıyı bile değiştiremeyiz. ‘’Şöyle yapsaydım, böyle oalcaktı’’ gibi bir cümle yoktur. Ne yaşandıysa, yaşanması gereken yaşanabilecek olandır. Amaç dersimizi alabilmek ve ilerleyebilmektir. Her ne kadar zihnimiz ve egomuz bunu kabul etmek istemese de, hayatımız da karşılaştığımız her olan mükemmeldir. . ✡İçinde başlangıç yapılan her an, doğru andır. Her şey doğru anda başlar, ne erken ne geç. Hayatımızda yeni bir şeyler olmasına hazırsak, o da başlamaya hazırdır. . ✡Bitmiş olan bir şey bitmiştir. Bu kadar basittir. Hayatımızda bir şey sona eresei bu bizim gelişimimize hizmet eder. Bu yüzden serbest bırakmak, gitmesine izin vermek ve elde etmiş olduğun bu tecrübeyle ileriye doğru bakmak daha iyidir. . #yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
furkantopalakademi FURKAN TOPAL AKADEMİ .
#yasamkoclugu #spiritüelyasamkocu #kisiselgelişim #terapist #egitmen #kuantum #sarkaç #sihirlisayılar #regresyon #olumlama #bilinçaltı #bilinçaltınıngücü #nursifa #kozmik #reikimaster #reiki #kundalini #shamballa #sifa #şükür #niyet #inanç #şifa
Likes: 315
Posted at: 2019-06-12 13:27:06

Copyrights © 2018 FreeClipArty. All Rights Reserved.