No. 1 Free Social Classifieds. Best Social Classifieds, Fonolive.

Find hashtags, instagram users, trends

@begum_okur user, begum_okur instagram photos, @begum_okur pics

begum_okur Begüm Okur
begum_okur
Begüm Okur
Followers: 962
Following: 810
Oral&Maxillofacial Surgeon👩🏻‍⚕️🔩 @dentgroup_dis_klinigi #dentgroupankaraçayyolu Business account > @dr.dt.begumokur

ruhucobanyildizi Hatice Uyğun
ruhucobanyildizi
Hatice Uyğun
Followers: 2806
Following: 241
@haticeeuygun_ kişisel hesabım #urağan #çobanyıldızı #888
ruhucobanyildizi Hatice Uyğun Herkese merhaba! Bir şeye başlama konusunda fazlasıyla beceriksizim. Bu yüzden basit bir giriş yapıyorum. 
Bu hesap uzun süredir ölüydü fakat şimdi hesabı, yazdıklarımı paylaşmak için kullanmak istiyorum. Kullanıcı adını fazlasıyla düşündüm ve benden, sizden bir parça olmasını istedim. Çoban Yıldızı. Aslında kitabımın değil benim adım. Ruhu Çoban Yıldızı, kendinden bir parçayı satırlarımda bulan herkesin ruhuna karışmam dileğiyle...
Çoban Yıldızı’nın sevgisini kucakladım. Size geldim.  Şimal’i, Çoban Yıldızı’nın yüreğine bağışladım. Koca Adam’ı, kelimelerin arasına gömdüm. Derin bir nefes çektim. Yankı Urağan’ın boynuna bir günah astım ve ona Arya Çilen ‘i gönderdim. Günahı bir başka günahla temizlemek imkansızdı. Bu yüzden ikisini bir avuç günahta boğdum. Karşılarına cenneti, içine cehennemi yerleştirdim. Cennetin güzelliğini izlettim fakat onları cehennemde yaşattım. 
Bir soluk daha çekiyorum. 
Kamer, adaletin peşinde koşan ve pençesinde kalan adam. Adının anlamı gökyüzünde saklı; ay. Mehir, Kamer’in sekiz senesini çalan ve ona bir gelecek vaat eden kadın. Adının anlamı Kamer’in kanatları arasında gizli; ay parçası. 
Ve daha niceleri... Kendi dünyamı kucakladım ve sizin dünyanıza misafir olmaya geldim. Kapıları aralayın! 
Yanımda olan, beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürler 🖤🙏 #çobanyıldızı #Şimal #888 #urağan #haticeuyğun
Likes: 137
Posted at: 2019-07-05 19:07:51
Herkese merhaba! Bir şeye başlama konusunda fazlasıyla beceriksizim. Bu yüzden basit bir giriş yapıyorum. Bu hesap uzun süredir ölüydü fakat şimdi hesabı, yazdıklarımı paylaşmak için kullanmak istiyorum. Kullanıcı adını fazlasıyla düşündüm ve benden, sizden bir parça olmasını istedim. Çoban Yıldızı. Aslında kitabımın değil benim adım. Ruhu Çoban Yıldızı, kendinden bir parçayı satırlarımda bulan herkesin ruhuna karışmam dileğiyle... Çoban Yıldızı’nın sevgisini kucakladım. Size geldim. Şimal’i, Çoban Yıldızı’nın yüreğine bağışladım. Koca Adam’ı, kelimelerin arasına gömdüm. Derin bir nefes çektim. Yankı Urağan’ın boynuna bir günah astım ve ona Arya Çilen ‘i gönderdim. Günahı bir başka günahla temizlemek imkansızdı. Bu yüzden ikisini bir avuç günahta boğdum. Karşılarına cenneti, içine cehennemi yerleştirdim. Cennetin güzelliğini izlettim fakat onları cehennemde yaşattım. Bir soluk daha çekiyorum. Kamer, adaletin peşinde koşan ve pençesinde kalan adam. Adının anlamı gökyüzünde saklı; ay. Mehir, Kamer’in sekiz senesini çalan ve ona bir gelecek vaat eden kadın. Adının anlamı Kamer’in kanatları arasında gizli; ay parçası. Ve daha niceleri... Kendi dünyamı kucakladım ve sizin dünyanıza misafir olmaya geldim. Kapıları aralayın! Yanımda olan, beni destekleyen herkese sonsuz teşekkürler 🖤🙏 #çobanyıldızı #Şimal #888 #urağan #haticeuyğun

Copyrights © 2018 FreeClipArty. All Rights Reserved.